• −10%
Raypath nano silver mini balta vienpusė šluostė, valymui šlapiu būdu

Raypath nano silver mini balta vienpusė šluostė, valymui šlapiu būdu

13,00 €
11,70 € Sutaupote 10%
Kiekis

RAYPATH

Nemokamas Pristatymas

Perkant už 89€ ar daugiau.

Saugus Apmokėjimas

El. Bankas, Visa, Mastercard, ApplePay.

Išmatavimai – 19×15 cm.
Baltai medžiagai būdingos pačios stipriausios valymo savybės.
Suskaldo nešvarumus ir riebalus į dalelės, kurios susilieja su vandeniu į emulsiją, kuri vėliau yra pašalinama Sunbeam audiniu. Jis naudojamas gausiai sudrėkintas, tai reiškia – skirtas paviršiams, kuriems vanduo nedaro neigiamos įtakos, – langai, durys, kieta grindų danga, plytelės, vonios, praustuvai ir kita santechnika, vandens maišytuvai, stikliniai paviršiai, viryklės, garų rinktuvai, virtuvinės kriauklės, stalviršiai, indai, kėbulai ir automobilių ratų diskai ir pan. Puikiausiai sugeria nemalonius kvapus, todėl idealiai tinka šaldytuvams ir mikrobangų krosnelėms valyti, kurių nepatariama valyti cheminėmis priemonėmis. Ja taip pat galima išvalyti įvairias kilimų, apmušalų, drabužių ir avalynės dėmės.

Naudojimas!

Šluostės prieš naudojimą būtina gerai sušlapinti ir išgręžti, po to apvaliais judesiais nubraukti riebalus ir purvą, o susidariusią emulsiją pašalinti drėgnu arba sausu Sunbeam. Po valymo šluostės reikia išskalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima panaudoti antibakterinį muilą. Panaudotas  šluostes skalbti rankomis antibakteriniu muilu Nanosilver arba automatinėje skalbyklėjė iki 60 laipsnių temperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemonės, nenaudoti skalavimo skysčio su minkštikliais.

Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.

Baltoji pirštinė skirta šlapiam valymui paviršiams, kurie nebijo vandens: langai, veidrodžiai, gartraukiai, orkaitės, sienos, dušo kabina, čiaupai, plytelės ir pan. Nuvalius su ja, rekomenduojame nusausinti paviršių su mūsų mėlynu/pilku Sunbeam audiniu.

RAYPATH

Naujausi pasiūlymai

Akcijos ir geriausi pasiūlymai

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: